Föremål som liknar oljemålning flickporträtt
2105 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 19 juni 2023
6051 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 8 maj 2023
8436 Oljemålningar
Såld: 900 kr
Såldes den 7 november 2022
7416 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 10 maj 2021
2439 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 9 november 2020
6371 Oljemålning
Flickporträtt. Signerad. Olja på duk, 25x19
Såld: 700 kr
Såldes den 1 juni 2020
1510 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 25 november 2019
7058 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 16 september 2019
5211 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2019